سیمانکاری استخر

مواد عایق کاری استخر در سیمان نرمه کشی

براي تثبيت استحكام نرمه كاري سيمان سازه هاي هيدروليكي ميتوان از رزين سيمان بر پايه پليمر هاي تقويت شده استفاده نمود . اين نوع رزين پليمري پس از اختلاط با سيمان و استفاده بعنوان ملات نرمه كشي استخر علاوه بر ايجاد لايه سخت و يكپارچه ميتواند سطح زير كار را براي اجراي انواع مواد عايق كاري استخر و رنگ استخر مهيا سازد . با توجه به ضعيف بودن نرمه كشي سيماني كه قطعا منجر به پوسته شدن رنگ استخری و ريخته شدن نرمه سيماني خواهد شد استفاده از اين نوع چسب سيمان جهت عمليات نرمه كشي استخر پيشنهاد ميشود . بررسي هاي تجربي نشان داده در استخر هائي كه از چسب سيمان در ساخت استخر و سيمان كاري نرمه آن استفاده شده است درصد تخريب لايه نرمه كشي بسيار پائين بوده و عمل عايق بندي استخر نيز با كيفيت بالاتري انجام شده است . يكي از علل پوسته شدن رنگ استخری نفوذ آب از سيمان به پشت لايه رنگ استخری مي باشد . كه عملا بخار تجميع شده در پشت رنگ استخری باعث تبله شدن آن ميشود . استفاده از چسب سيمان در تمام مراحل ساخت استخر از اين پديده جلوگيري نموده و عملا منافذ آب را بسته و مانع نفوذ آب به پشت مواد عايق كاري استخر خواهد شد . روش عايق بندي استخر توسط رزين سيمان نرمه كشي آسان بوده و درصد اختلاط آن با آب مي تواند منجر به توليد ملات همگن و ضد آب براي ساخت استخر گردد . پيشنهاد ميشود براي عايق كاري كف استخر نيز از اين محصول رزين سيمان استفاده شود چرا كه فشار هيدروليكي بالا ايجاب ميكند عايق كاری كف استخر با دقت بالا و درصد خطاي كمتري انجام شود .

اجرای سیمانکاری استخر و آببندی استخر با چسب Sa12 , Z90 و ساخت استخر و پیمانکاری استخر ونصب سرامیک استخر و جکوزی و تهیه و تجهیز تاسیسات استخر و ساخت تخصصی صفر تا صد ویلا و استخر های بتنی و با بلوک برای مصارف گوناگون کشاورزی و ساخت استخرهای خانگی ، استخر های داخل باغ ویلا ، استخرهای ورزشی و تعمیرات انواع استخر و اجرای سرامیک استخر وجکوزی و تهیه و تجهیز تاسیسات استخردر کلیه مناطق ایران با اکیپ حرفه ای انجام میشود برای مشاوره در مورد ساخت استخر و سیمانکاری و آببندی و تاسیسات استخر میتوانید با شماره های موجود تماس حاصل فرمایید تا پس از یازدید از استخر در صورت نیاز کلیه هزینه های ساخت استخر از صفر تا صد را برای شما برآورد کنیم و استخر شما را با بهترین مصالح و بصورت اصولی بسازیم.

https://namaroomi.com/سیمانکاری-استخر

مراحل سیمانکاری و آببندی استخر:

پس از اجرای سازه اصلی استخر با بلوک و یا استخر بتنی برای هموار کردن سطح دیوارهای استخر و لبه های استخر قبل از سرامیک کاری و آببندی استخر نیاز به یک لایه سیمانکاری استر ماسه و سیمان است اجرای سیمان کاری استخر به دلیل اینکه سطح اصلی زیر سازی سرامیک و یا رنگ آمیزی استخر است باید توسط استاد کار خبره انجام شود و هر کسی نمیتواند سیمانکاری استخر را انجام دهد و در صورتی که این کار توسط سیمانکار ناشی انجام شود کارهای بعدی تان حتما بر به مشکل میخورد و استخرتان خراب میشود برای اجرای اصولی سیمانکاری استخر ۱- کروم بندی برای اجرای سیمانکاری خیلی دقیق اجرا شود ۲- با ماسه دانه بندی مناسب و بدون خاک سیمانکاری اجرا شود ۳- سطح کار نهایی سیمانکاری استخر نباید بیش از حد صاف شود چون لایه بعدی آببندی و سرامیک روی آن نمیچسبد (در صورتی که سطح نهایی کار رنگ آمیزی میشود سطح کار را باید سیقلی و صاف اجرا کرد اجرای سیقلی کردن پس از یک لایه استر معمولی اجرا میشود) پس از اتمام سیمانکاری استخر نوبت به آببندی استخر میرسد.